i-fal לחברות וארגונים

העניקו לעובדים ערך מוסף במחיר מצחיק

אז איך זה עובד?

אנו מציעים אימוני אנגלית בזום אחד על אחד עם מורה פרטי – כל אימון אורך כ-25 דק'. 
ניתן לבחור נושאים ספציפיים ללימוד (המותאמים לנושאים באנגלית עסקית) או לעבוד בשיחות פתוחות.

המורים ב i-fal נבחרים בקפידה ומומחים בלימוד אנגלית בכלל ואנגלית עסקית בפרט. 

*ניתן להתאים את תוכנית והנושאים בשיעורים לתחומי ההתמחות והעיסוק של העובדים

נשארתם עם שאלות? לא בטוחים האם i-fal היא האפליקציה הנכונה עבור העובדים שלכם?
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

כמה סיבות טובות לצרף את העובדים לחוויית לימוד האנגלית באפליקציית i-fal

ללא התחייבות כלפי החברה/הארגון

אנו עובדים במודל חידוש של חודש בחודשי - אין צורך לחתום ולהתחייב - כל עוד אתם מרוצים ממשיכים, החלטתם לעצור, רק תודיעו לנו 🙂

מורים מקצועיים בעלי ניסיון גם באנגלית עסקית

צוות המורים באפליקציית i-fal נבחר בקפידה. לכל חבר בצוות המורים ניסיון של מספר שנים בלימוד אנגלית בכלל ואנגלית עסקית בפרט

גמישות

כל ארגון מגדיר כמה שיעורים לתת לכל עובד ומה הסבסוד שהוא מעוניין לספק

מקסימום ערך לעובד בעלות מינימלית

העובדים מקבלים שיעורים אחד על אחד בעלות שלא תמצאו בשום מקום אחר ובאיכות ללא פשרות

בקרת התקדמות של העובד ומימוש שיעורים

אנו מקיימים מבחנים חודשיים המאפשרים לחברה ולעובד למדוד את השיפור ברמת האנגלית

תראו כמה שזה קל ונוח לתאם שיעורים באפליקציה שלנו

סרטון אחד שווה אלף מילים ... צפו (בחלק קטן) מהמורים שלנו

ניסיתי המון דרכים ללמוד אנגלית, בכל פעם נתקלתי בקושי אחר ולא מצאתי את הפתרון המתאים עבורי. גם מבחינת מחיר וגם מבחינת איכות. כששמעתי מחברה על אפליקציית i-fal הייתי קצת סקפטית. היום, לאחר כחצי שנה של שיעורים על בסיס יומי - אני ממליצה בחום - האנגלית שלי השתפרה אפילו מעבר לציפיות שלי! תודה רבה
אור לוי

אנגלית לחברות | אנגלית לארגונים

אצלנו ב-i-fal תוכלו לשפר את האנגלית העסקית לכל מטרה, עם מורים מקצועיים בעלי ניסיון רב, במחירים אטרקטיביים על-ידי ביצוע שיחות זום, עם מורה פרטי המוסמך ללימודי אנגלית עסקית, תוך התמקדות בתחומי העיסוק והמטרה של העובדים.

כיום, בעולם הגלובלי, שהוא עולם תחרותי – אנגלית עסקית נחוצה מאוד לא רק במקום העבודה, בדוחות, חוזים, הסכמי עבודה, ומצגות, אלא גם בעת ייצוג החברה בכנסים ואירועים בחו"ל, בדיונים מקצועיים, פגישות עסקיות ובשיחות עם עמיתים אשר הכרחיות ואף יכולות להיות יומיומיות. 

אנגלית עסקית ברמה גבוהה מהווה כוח רב לארגונים להשתלב בשוק התחרותי, בין השאר תורמת להתפתחות הארגון, הגעה לשווקים חדשים ואף מהווה יתרון רב, הן לארגון והן לעובד , בצורה כזו שכאשר העובד מרגיש בנוח לנהל את סדר היום שלו בשפה האנגלית, הוא מביא בקלות לידי ביטוי את כישוריו, מה שמגדיל את התפוקה, שביעות הרצון והביטחון. 

בכל פעם שהעובד שבע רצון, בטוח בעצמו ומרגיש שהוא מצליח להתגבר על המכשולים סביבו (היכולים להיות קשורים לאנגלית העסקית) – הארגון מרוויח! מה שנקרא win-win situation. 

לימוד אנגלית עסקית באייפאל win-win

win-win situation היא גישה שעל-פיה יש לענות על האינטרסים של שני הצדדים כדי למקסם את יצירת הערך. כאשר שני הצדדים מרוצים: הארגון והעובד, הסיכויים להצלחה ארוכת טווח גבוהים בהרבה, כך שכאשר העובדים מקבלים תמיכה מהארגון ועזרה במימון מלא/חלקי של לימודי האנגלית, לטובת מטרה אחת ייחודית: שיפור השפה האנגלית העסקית של העובדים – שני הצדדים מרוויחים.

למידה מתמדת ב-i-fal מהווה יתרון חשוב לעובדים בשוק התעסוקה התחרותי , תורמת להתמודדות מיטבית בהשתלבות בחברה גלובלית או התמודדות על תפקידים בכירים וכמובן להתפתחות המקצועית של העובד.

אנו מציעים אימוני אנגלית עסקית בזום אשר שמים דגש על הרחבת אוצר המילים העסקי, ניהול שיחה מקצועית תוך שימוש בביטויים מקצועיים, עבודה על הביטחון העצמי – זאת על-ידי תרגול באמצעות סימולציות של שיחות בתחומי העבודה.

מעבר לאימוני הזום, קיימים שיעורי בית מהמורה ותרגול עצמי שהעובד מתבקש לבצע, מה שלא פחות חשוב מהשיחות עצמן: התרגול יכול להיות אוצר מילים, עבודה על פרזנטציה, ניסוח מיילים, תרגילים ייחודיים על-פי השיעור ועוד. 

שאלות נפוצות:

אחד מהעובדים מתחיל לעבוד בחו"ל – האם הוא יוכל לקבוע שיעורים משם?
כמובן! השעות מסונכרנות בהתאם לאיזור הזמן שאתה נמצא בו, וניתן לראות את כל שעות בהן קיימים שיעורים פנויים.

אני מעוניין לרשום 5 עובדים כרגע ובמידת הצורך להוסיף. האם אפשרי?
כן. ניתן לרשום מספר עובדים בודדים, ובהמשך לצרף עובדים נוספים לפלטפורמה שלנו – רק להודיע 🙂

הלו"ז של העובדים צפוף מאוד – האם הם יצליחו לנצל את השיעורים במהלך החודש?
אנו מבינים ששגרת היום-יום לרוב עמוסה ולכן זמינות השיעורים באפליקציה גבוהה מאוד והגמישות היא מירבית – ביטול או תזמון שיעור אפשרי עד שעתיים לפני. בנוסף, קיימים שיעורים גם בסופי שבוע.

תוך כמה זמן ניתן לראות שיפור?
השיפור תלוי במספר פרמטרים: הרמה הנוכחית באנגלית, כמות השיעורים החודשים, ההתמדה בשיעורים, תרגול עצמי ועוד. אך באופן כללי, ניתן להרגיש שיפור כבר בשבועות הראשונים.

האם העובדים מקבלים פידבק מהמורה בסוף כל שיעור?
כן, בסוף כל שיעור המורה שולח דו"ח שיעור הכולל את כל המילים והמשפטים שנאמרו בצורה לא נכונה, וכיצד יש לומר אותם, סיכום קצר מהמורה ושיעורי בית בהתאם לתחום/הנושא הנלמד.

איך אדע לבחור את המורים המתאימים לאנגלית עסקית באפליקציה?
בקלות רבה! נעזרים בפיצ'ר הסינון שלנו בלשונית "בחר מורה" באפליקציה ומסמנים "אנגלית עסקית" – כך ניתן לראות את כל המורים המתמחים באנגלית עסקית, בנוסף ניתן לראות את הביו שלהם, ההמלצות עליהם וכמובן סרטון קצר של המורה.