שיעורי אנגלית

שיעורי אנגלית עם מורה אחד על אחד בזום באפליקציית I-FAL במחירים שלא נראו בישראל

* כל המסלולים גמישים וניתן לשנות/להחליף בין מסלולי הלימוד השונים ללא התחייבות
** ללא התחייבות (ניתן לבטל בכל נקודת זמן)

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!

לא בטוחים האם i-fal היא האפליקציה הנכונה עבורכם ללימוד אנגלית?
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

יתרונות שיעורי אנגלית באפליקציית ifal?

תרגול שיחות בזום במחיר הכי טוב בישראל

ללא התחייבות

ללמוד מתי שרוצים, מכל מקום ובכל זמן

מורים מקצועיים שמותאמים לכל הרמות

תראו כמה שזה קל ונוח

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!

תלמידים מספרים

שיעורי אנגלית בקלות ובנוחות

היכן מציעים שיעורי אנגלית למבוגרים? האם ניתן לעשות שיעורי אנגלית און ליין? מה הם היתרונות של שיעורי אנגלית פרטיים על כיתות לימוד?

ככל שהשנים עוברות והעולם מתכווץ ונהיה מהיר יותר כך אי שליטה בשפה האנגלית הופכת לקושי ומקור בושה גדולים יותר. בין אם רוצים ליהנות מסרט, סדרה או כמעט כל אחד מהיתרונות שיש לעולם המודרני להציע, יש לשלוט בצורה מספקת בשפה האנגלית ובצורה שתאפשר לך להשתמש בה בצורה חופשית.

לצד העובדה שהעולם דורש מאיתנו לדעת אנגלית, השגרה המודרנית היא עמוסה ולמרבית האנשים הבוגרים אין את האפשרות לפנות את הזמן הלוקח ללמוד שפה חדשה, הכרחית ככל שתהיה. למרבה המזל, הודות לטכנולוגיה חדישה ישנן מגוון דרכים ללמוד אנגלית בצורה אשר תשתלב בחייך ותהווה מענה לכל התירוצים.

הודות לשיעורי אנגלית מקוונים כבר אין תירוץ לא לדעת אנגלית

בניגוד לשיעורי אנגלית עם כיתה מסודרת או אפילו בבית של מורה פרטי, שיעורים פרטיים מאפשרים לך ללמוד בזמן ובקצב הנוחים לך באמת. היתרונות הרבים של שיעורי אנגלית דרך האינטרנט הופכים את דרך הלימוד הזו לאידיאלית עבור מבוגרים בכל הגילים אשר רוצים לרכוש את השפה האנגלית לכל מטרה.

שיעורי אנגלית בלי לחפש חנייה או אפילו לצאת מהבית

כאשר אנשים חושבים על לקיחת שיעורי אנגלית, או כל קורס למען האמת, הם נאלצים לשכלל את זמני ההגעה והחנייה ובכך שיעור של שעה יכול להפוך למשימה הלוקחת שעתיים ומעלה מהיום שלך. הודות לשיחות ווידאו מתקדמות, כיום ניתן לקיים שיעורי אנגלית, מתמטיקה או כמעט כל מקצוע העולה על דעתך ולהביא את המורה הפרטי האידיאלי עבורך עד אלייך. האפשרות להשתתף בשיעורי אנגלית פרטיים מהבית תבטיח כי הזמן אשר יושקע בהם יהיה מוקדש ללמידה ותרגול בלבד.

גמישות שיכולה להתקיים רק בעולם הווירטואלי

מעבר לכך ששיעורי אנגלית באינטרנט חוסכים לך בזמן יקר, הגמישות בשעות של השיעורים הינה גבוהה בהרבה וניתן להתאים את קצב השיעורים לזמינות שלך. בניגוד לשיעורים משותפים, שיעורים המתקיימים בבית המורה או אפילו כאלו בהם המורה הפרטי מגיע עד אלייך, היכולת של המורה למלא את לוח הזמנים שלו במהירות מתרגמת באופן ישיר ליכולת שלך לשנות את זמני השיעורים בהתרעות קצרות יותר, לקבוע זמנים חלופיים לשיעורים ולהימנע מתשלום על שיעורים אליהם נאלצת לאחר או לא להגיע.

ללמוד עם הקפה שלך, במקום שהכי נוח לך ובצורה רלוונטית

בעיקר כאשר מדובר בשיעורי אנגלית, הרמה הבסיסית איתה אנשים מגיעים לשיעורים והצרכים שלהם מהשפה משתנים בצורה משמעותית. שיעורים מקוונים מאפשרים לך לבחור מבין המורים השונים על פי הניסיון שלהם בלימוד אנשים ברמת האנגלית שלך והיכולת שלהם ללמד אותך את האנגלית שבה לך יש צורך.

מורה שבאמת ילמד אותך אנגלית ולא רק יעביר לך שיעורי אנגלית

היכולת לבחור מבין מגוון מורים מאפשרת לך להגיע למורה הפרטי שיוכל ללמד אותך את השפה האנגלית במקומות שבהם היא רלוונטית לחיים שלך. בין אם מדובר בצריכת תוכן למען הפנאי, קשרים מקצועיים או אפילו מחיקה של מבטא למען דיבור מול קהל, בחירה במורה המתאים היא קריטית לאפקטיביות ולמהירות בה השימוש בשפה האנגלית בחייך לא יהווה עבורך מכשול.

Ifal והשליטה בשפה האנגלית נמצאת בכף ידך

החלטת שזה הזמן לשפר את האנגלית שלך – לכל מטרה? זה הזמן להוריד את האפליקציה הייחודית שבנינו עבורך, לבחור מתוך מגוון עצום של מורים פרטיים לאנגלית בכל הרמות אשר סוננו בקפידה – ולהפסיק לחשוש בכל פעם שהשפה האנגלית מופיעה בחייך.סרטון אחד שווה אלף מילים ... צפו (בחלק) מהמורים שלנו

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!