לימודי אנגלית מדוברת | ללמוד אנגלית מדוברת

לימודי אנגלית מדוברת עם מורה אחד על אחד בזום באפליקציית I-FAL במחירים שלא נראו בישראל

* כל המסלולים גמישים וניתן לשנות/להחליף בין מסלולי הלימוד השונים ללא התחייבות
** ללא התחייבות (ניתן לבטל בכל נקודת זמן)

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!

לא בטוחים האם i-fal היא האפליקציה הנכונה עבורכם ללימוד אנגלית?
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

למה מומלץ ללמוד אנגלית באפליקציית ifal?

תרגול שיחות בזום במחיר הכי טוב בישראל

ללא התחייבות

ללמוד מתי שרוצים, מכל מקום ובכל זמן

מורים מקצועיים שמותאמים לכל הרמות

תראו כמה שזה קל ונוח

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!

תלמידים מספרים

לימודי אנגלית מדוברת

יש לך חשש לדבר באנגלית מול אנשים? רוצה לדעת לדבר אנגלית שוטפת אך אין לך פנאי? כיצד מתנהלים לימודים שמתמקדים באנגלית מדוברת בעידן הטכנולוגי – והיכן נכנס המורה הפרטי לתמונה? 

לפעמים, גם מי שיודע לקרוא, לכתוב ולהבין אנגלית היטב לא מצליח לנהל שיחה שוטפת עם ביטחון. בחלק מהמקרים זה עניין של תרגול ובחלק אחר יש צורך לפרוץ מחסומי שפה טכניים. אך מה שבטוח הוא – כל אחד ואחת יכולים ללמוד לדבר אנגלית שוטפת עם הליווי הנכון. כיצד נראים שיעורים של לימודי אנגלית מדוברת מבית ifal? ומה כדאי לדעת לפני שמתחילים? 

מתי מומלץ להתחיל ללמוד? 

השפה האנגלית היא חלק בלתי נפרד מחיינו כבר בשלבי החיים הראשונים. אנחנו צורכים את השפה בשעות הפנאי, אנו זקוקים לה כדי להסתדר בדברים הפשוטים ביותר והיא הופכת להיות משמעותית במיוחד בחיים הבוגרים.

עבור רבים, הצורך עולה במסגרת עבודה, כאשר התפקיד מצריך שיחות באנגלית עם גורמים שונים. לעיתים קרובות אנשים יודעים כיצד לדבר באנגלית, אך מאחר שלא עשו זאת שנים רבות – הם זקוקים לריענון ותרגול כדי לחזור ולדבר בביטחון. השלב המומלץ להירשם למסגרת לימודי אנגלית מדוברת הוא זה שבו הצורך עולה בפניך, בכל גיל ובכל סיטואציה שיהיו. 

כיצד מתנהל השיעור? 

שיעור אנגלית מדוברת יכלול שני נושאים – את הרחבת אוצר המילים ואת תרגול השפה על ידי שיחה שוטפת באנגלית. השיחה מתנהלת בין מורה לתלמיד והיא יכולה להתמקד בתחומים שונים על פי הצורך. לדוגמה, אם הולכים ללמוד אנגלית מדוברת כדי להתקבל לעבודה שתכלול את השפה האנגלית, הלימודים יתמקדו בשיחה בשפה מקצועית. אם מדובר על תרגול לקראת ראיון עבודה לרילוקיישן, ניתן להתאים את השיחה לראיון עבודה. אם מדובר על שיחה שוטפת ביום יום לקראת מעבר לחו"ל או טיול גדול, גם כן ניתן למקד את הלימודים בשיחה שוטפת של היום יום. 

למידה חווייתית ומשמעותית 

אין ספק שיש ללמידה חווייתית של שיחה עם אדם אחר השפעה גדולה על תוצאות הלימודים. לא ניתן להשוות לימודים עצמאיים לשיחה עם אדם נוסף. השיחה השוטפת באנגלית במסגרת לימודי אנגלית מדוברת מסייעת להתאמן גם על הביטחון העצמי בזמן השיחה. השיחה יכולה להיות בכל נושא, היא משלבת צחוק והנאה ובמידה מסוימת התרגול לא מרגיש כמו לימודים. 

כל יתרונות הלימודים אונליין

ידיעת השפה האנגלית תסייע בכל שלב בחיים כי אין אדם שלא נתקל בצורך לדבר באנגלית. האימון והתרגול מסייעים להתמודד במצבים רבים בחיים – בעבודה, בטיולים, בראיונות עבודה וגם סתם בשיחות אקראיות. ידיעת השפה מסייעת לצבור ביטחון, היא פותחת אפשרויות רבות של תעסוקה בארץ ובחו"ל ואת כל אלה ניתן לעשות היום במקסימום נוחות. 

תמו להם אותם הימים שבהם אנשים יצאו פעם או פעמיים בשבוע בערב לקורס שהם יכולים ללמוד מהבית. היום אנשים יכולים לקבוע לעצמם שיעורים בכל שעות היום ופשוט להתאמן ולתרגל – בלי שהדבר יפגע להם בשגרה. ניתן למשל לבחור ללמוד בהפסקות בעבודה, מאוחר בערב כאשר הילדים ישנים או אפילו בנסיעות בדרך לעבודה כשיושבים בפקקים. ההמלצה היא לקבוע שעה מוגדרת אחת לשבוע, להתחייב לתהליך ולצאת אליו במלוא הכוח. 

לימודי אנגלית מדוברת בשיא הנוחות 

חברת ifal מציעה לימודי אנגלית מדוברת בנגישות מלאה באמצעות אפליקציה מתקדמת שמפיקה לך דו"ח שיעור מפורט בסופו ומעקב אחרי הרמה האישית אחת לחודש. אנו מציעים שיעורים גמישים במיוחד מהשעה 6:00 ועד 23:00, כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו זמן ללמוד אנגלית. המורים המקצועיים שלנו הנם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה והם מציעים זמינות גם בסוף השבוע. נגמרו התירוצים, כל אחד ואחת יכולים ללמוד אנגלית כאן ועכשיו במיזם כחול לבן – ובמחיר המשתלם ביותר שיש בארץ כדי ללמוד אנגלית מדוברת עם מורה פרטי, אפליקציה מתקדמת, מעקב חודשי, דו"ח מפורט בכל שיעור, שירות וואטסאפ עם מענה לכל שאלה, גמישות בעת ביטול שיעור וזמינות גבוהה במיוחד.

סרטון אחד שווה אלף מילים ... צפו (בחלק) מהמורים שלנו

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!