תרגול שיחה באנגלית

שיחות באנגלית בזום באפליקציית I-FAL במחירים שלא נראו בישראל

* כל המסלולים גמישים וניתן לשנות/להחליף בין מסלולי הלימוד השונים ללא התחייבות
** ללא התחייבות (ניתן לבטל בכל נקודת זמן)

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!

לא בטוחים האם i-fal היא האפליקציה הנכונה עבורכם ללימוד אנגלית?
השאירו פרטים ונחזור בהקדם

למה כדאי ללמוד אנגלית באפליקציית ifal?

תרגול שיחות בזום במחיר הכי טוב בישראל

ללא התחייבות

ללמוד מתי שרוצים, מכל מקום ובכל זמן

מורים מקצועיים בעלי ניסיון - מתאים גם לילדים

תראו כמה שזה קל ונוח

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!

תלמידים מספרים

תרגול שיחה באנגלית

רוצה לשפר את כושר הביטוי שלך בעל פה באנגלית? יש לך לעיתים חשש לדבר באנגלית מתוך פחד לעשות טעויות או אפילו לגמגם או לדבר לאט? הדרך הטובה ביותר לשפר את השפה הנה באמצעות תרגול שיחה באנגלית.

מתי כדאי להתחיל לתרגל שיחות באנגלית?

בעיקרון, כל מי שחש שיש לו קושי מסוים בניהול שיחה, מומלץ שיתחיל תרגול שיחה באנגלית. זוהי השפה האוניברסלית של העולם וככל שניטיב לשלוט בה, כך נוכל להתנהל ביום יום בקלות ופשטות, גם אם רוב היום יום שלנו אינו סובב את השפה האנגלית.
כולנו נתקלים אחת לכמה זמן בצורך לדבר באנגלית, בין אם בין חברים, סתם במקרה או בין אם בצורך בעבודה. לדעת לקרוא ולכתוב זה חשוב, אך גם השיחה השוטפת חשובה ואולי אפילו יותר כי היא זו שמשמשת אותנו ביום יום.

מה מתרגלים בשיחות באנגלית?

כאשר מתרגלים שיחות באנגלית מתמקדים בנושאים היום יומיים בהם כולם עלולים להיתקל. אלה יכולות להיות שיחות התמצאות לאנשים שרוצים לטייל ויש להן צורך בתרגול שיחות עם אנשים שונים. לדוגמה, אלה יכולות להיות שיחות בנושאי תחבורה, טיסות, מסעדות או אטרקציות תיירות.
כמו כן, השיחות יכולות להיות קשורות לנושאי עבודה שונים לאנשים שעובדים בסביבות בהן יש צורך לדבר באנגלית. לשם המחשה, שיחות שסובבות סביב נושאים הקשורים למקום העבודה או שיחות בהן יש שאלות שאותן שואלים במסגרת ראיונות עבודה. ניתן לשוחח על הניסיון התעסוקתי, על הצרכים השונים בעבודה, על פרויקטים שהיו בה, לימודים שקשורים אליה ועוד.

לתרגל שיחות לפני רילוקיישן

אנו נמצאים כיום בעולם קטן – כפר גלובלי – ולא מעט פעמים אנשים יוצאים לכמה שנים לרילוקיישן. פעמים רבות כל המשפחה יוצאת למסע לארץ החדשה ומקרים רבים מדובר על ארצות הברית. כאשר יודעים שזהו התכנון ומתכוננים לצאת אליו, מומלץ מאוד לתרגל לכל המשפחה שיחות באנלית ולו כדי להקל על המעבר ולהפוך אותו לקל יותר עבור כולם.
תרגול שיחה באנגלית מבצעים היום אונליין, בקלות ובמהירות ומכל מקום ובכל זמן. רוצה שיעור ניסיון ללא עלות וללא התחייבות? קדימה, אפשר לצאת לדרך.

משתלבים בקלות בכל אספקט חברתי-גלובלי

רשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר משמשות כיום מערכות תקשורת חשובות ופעילות ברחבי העולם, שהופך קטן מיום ליום. תרגול שיחה באנגלית היא אחד הנתיבים העיקריים שיאפשרו לנו את היכולת להשתתף בדיונים ופעילויות שנערכות ברשתות חברתיות, ולבוא באינטראקציה עם אנשים מכל רחבי העולם (גם כאלו שבעצמם מגיעים ממדינות שאינן דוברות אנגלית) – ובכך להרחיב את רשת הקשרים שלנו, ולהיחשף להזדמנויות חדשות, הן חברתיות והן עסקיות.

נוסף על כך, יכולת לקיים שיחה באנגלית היא כלי נהדר להפצת ולקידום רעיונות ותפיסות לקהל רחב יותר, כמו לדוגמה ליצור פודקאסט או להקים ערוץ יוטיוב שפונה לקהל גלובלי בקולך, עם המסר שלך, ולקבל משוב ותגובות מהקהל הרחב, לכלול התייחסות אליהם בשידור הבא שלך – ובאמת להשפיע. ואכן, לא מעט ישראלים מהווים חלק פעיל מתנועות ומהפכות חברתיות ברחבי העולם – וזאת הודות לאנגלית טובה מספיק לניהול שיחה שוטפת עם פעילים אחרים שעוסקים באותם הנושאים הקרובים לליבם. אין שום סיבה שזה לא יעבוד גם בשבילך.

העולם אקדמי ומקצועי הוא עולם דובר אנגלית

ידוע כי רוב המאמרים, הספרים והחומרים המקצועיים בתחומי המדע, הכלכלה, הפסיכולוגיה, התקשורת ועוד נכתבים באנגלית – ולכן יכולת לקרוא ולהבין מידע באנגלית היא חיונית למי שמעוניין להיות מעודכן ולצמצם את הפער עם הקולגות במדינות אחרות. אולם לא רבים מביאים בחשבון שהתקשורת המילולית הופכת חשובה לא פחות.

כיום, אנשי מקצוע ממגוון תחומים, החל במעבדות בבתי חולים וכלה במתקיני מזגנים מקבלים תמיכה, הן טלפונית והן בווידאו, מאת נציגי היצרן. והתמיכה הזו ניתנת, איך לא, באנגלית. היתרון הוא שתמיכה כזו שניתנת בזמן אמת היא מהירה הרבה יותר מאשר הצורך לחטט ולמצוא את המידע בספרות המקצועית. וגם כאן, תרגול שיחה באנגלית הוא נתיב יעיל לקיצור תהליכים ולצמצום אותם פערים.

פוטנציאל עסקי שאינו מוגבל לשוק המקומי

עוד אחד היתרונות החשובים של יכולת לדבר באנגלית ברמה טובה הוא היכולת לפתח את הפוטנציאל העסקי והמקצועי שלנו בשוק העבודה הגלובלי. תרגול שיחה באנגלית מאפשר לנו להיות חלק מקהילת העסקים הגלובלית ולהתמודד עם אתגרים מקצועיים מורכבים יותר, לצאת מהמסגרות המקומיות המוגבלות שלנו, כאן במזרח התיכון הבלתי-ידידותי בעליל לעסקים, ולהתאים עצמנו לסטנדרטים גבוהים יותר של עשיית עסקים וגיוס בעלי מקצוע מיומנים ברחבי העולם.

לדבר באנגלית שוטפת יאפשר לנו מצד אחד למצוא עבודה בחברות גלובליות, להיחשף להזדמנויות לפיתוח הקריירה בחברות טכנולוגיות, סטארטאפים – ובתחומים טכנולוגיים נוספים המתפתחים במהירות – אך במקביל לכך גם לפתח יחסים עסקיים עם גורמים וספקים, כמו לדוגמה מתכנתים פרילנסרים שיעזרו לנו לפתח את האפליקציה ההיא שחשבנו עליה אתמול ולא ידענו איך להתחיל וליצור, או המחסנאי בארה"ב שמאחסן את המוצרים שאנחנו מוכרים בכל רחבי חוף המזרחי ב-Dropshipping.

למעשה, יכולת לנהל שיחה באנגלית תאפשר לנו לפתח את הפוטנציאל המקצועי שלנו ולהשתלב בסקטורים מקצועיים גלובליים, וכן להתאים לדרישות עולם העסקים הגלובלי.

סרטון אחד שווה אלף מילים ... צפו (בחלק) מהמורים שלנו

סרטוני הדרכה ושימוש באפליקציית I-fal

כיצד להירשם לשיעור ראשון במתנה

נגן וידאו

כיצד להיכנס לשיעור באפליקציה

נגן וידאו

כיצד להירשם למנוי ולשלם באפליקציה

כיצד להירשם ולשלם באפליקציית I-Fal
נגן וידאו

הורידו עכשיו את האפליקציה וקבלו שיעור ראשון ללא עלות וללא התחייבות - שיחת וידאו 20 דק׳ אחד על אחד בזום

שימו לב! ניתן להוריד את האפליקציה מהמובייל (סמארטפון) בלבד!